Haakon Jensen Kaulum

Haakon Jensen Kaulum
Haakon Jensen Kaulum
Haakon Jensen Kaulum
Haakon Jensen Kaulum
Haakon Jensen Kaulum
Haakon Jensen Kaulum

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

HAAKON JENSEN KAULUM (1863-1933): Landskap, signerad och daterad -97, olja på duk, 43x65 cm

Krakelyr

414455

2016-10-23