Sängbord björk ett par

Sängbord björk ett par
Sängbord björk ett par
Sängbord björk ett par
Sängbord björk ett par
Sängbord björk ett par
Sängbord björk ett par
Sängbord björk ett par
Sängbord björk ett par

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SÄNGBORD, ett par, björk/björkfaner, hjultrissor, sent 1900-tal, låda, märkta Fanerami, höjd 63,5, Ø 41 cm

414456

2016-10-20