Glasmästarspegel Hudiksvalls hallstämpel

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

GLASMÄSTARSPEGEL, 1800-tal, sengustaviansk, Hudiksvalls hallstämpel, ovan och underdel med infällda gouacher, bronserad dekor, 61x35 cm

Ovandel med skadat sprucket glas, gouache med fuktskador

414462

2016-10-23