Glasmästarspegel Hudiksvalls hallstämpel
Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
GLASMÄSTARSPEGEL, 1800-tal, sengustaviansk, Hudiksvalls hallstämpel, ovan och underdel med infällda gouacher, bronserad dekor, 61x35 cm
Ovandel med skadat sprucket glas, gouache med fuktskador
414462
2016-10-23