Skänk sengustaviansk
Klubbat för:
7 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SKÄNK med sarg, 1800-tal, sengustaviansk, kanelerade dörrar med skuren dekor, bemålad, inredd med hyllplan, höjd med sarg 96, 93x29 cm, nyckel finns
Ytskador, dörrblad med mindre avslag
414503
2016-10-23