Gösta Bohm oljemålning

Gösta Bohm oljemålning
Gösta Bohm oljemålning
Gösta Bohm oljemålning
Gösta Bohm oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GÖSTA BOHM (1890-1981), Flickor vid havsstranden, signerad Gösta Bohm, otydligt daterad, olja på duk uppfodrad på pannå, 37 x 41 cm

414510

2016-10-23