Christian Fredrik Swensson

Christian Fredrik Swensson
Christian Fredrik Swensson
Christian Fredrik Swensson
Christian Fredrik Swensson
Christian Fredrik Swensson
Christian Fredrik Swensson

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

CHRISTIAN FREDRIK SWENSSON (1834-1909): Motiv med segelskuta med svensk flagga, olja på duk, signerad C.F Swensson, olja på pannå, 35x36 cm

414513

2016-10-23