Helmut Mantel
Vollendet
2016-10-23
414514
| Höchstes Gebot | 6 000 SEK |
| Schätzwert | 8 000 SEK |
HELMUT MANTEL (född 1953): Komposition med kvinnofigurer, signerad E H Mantel, olja på duk, ca122x35 cm