Helmut Mantel

Helmut Mantel
Helmut Mantel
Helmut Mantel
Helmut Mantel
Helmut Mantel
Helmut Mantel

Klubbat för:

6 000 SEK

8 000 SEK

HELMUT MANTEL (född 1953): Komposition med kvinnofigurer, signerad E H Mantel, olja på duk, ca122x35 cm

414514

2016-10-23