Trygve Hermelin akvarell

Trygve Hermelin akvarell
Trygve Hermelin akvarell
Trygve Hermelin akvarell
Trygve Hermelin akvarell

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TRYGVE HERMELIN (1856-1951): Segelbåt, signerad akvarell, ca 20x15 cm

414539

2016-10-24