Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
AXEL BENGTSSON (1905-76): Adam och Eva, signerad A Bn, olja på pannå, ca 22x25 cm
414540
2016-10-24
Gör en kostnadsfri värdering här