Axel Bengtsson

Axel Bengtsson
Axel Bengtsson
Axel Bengtsson
Axel Bengtsson

Klubbat för:

1 300 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

AXEL BENGTSSON (1905-76): Adam och Eva, signerad A Bn, olja på pannå, ca 22x25 cm

Zustandsbeschreibung

414540

2016-10-24