Klubbat för:
1 300 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
AXEL BENGTSSON (1905-76): Adam och Eva, signerad A Bn, olja på pannå, ca 22x25 cm
Zustandsbeschreibung
414540
2016-10-24
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner