Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
JOHAN GUDMUNDSEN-HOLMGREEN (1858-1912): Hnadarbetande kvinna i stuga, signerad och daterad 1904, olja på duk, ca 56x78 cm
Mindre vita prickar på duken
414550
2016-10-23
Gör en kostnadsfri värdering här