Johan Gudmundsen Holmgreen

Johan Gudmundsen Holmgreen
Johan Gudmundsen Holmgreen
Johan Gudmundsen Holmgreen
Johan Gudmundsen Holmgreen
Johan Gudmundsen Holmgreen
Johan Gudmundsen Holmgreen

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JOHAN GUDMUNDSEN-HOLMGREEN (1858-1912): Hnadarbetande kvinna i stuga, signerad och daterad 1904, olja på duk, ca 56x78 cm

Mindre vita prickar på duken

414550

2016-10-23