Albert Hoffsten

Albert Hoffsten
Albert Hoffsten
Albert Hoffsten
Albert Hoffsten
Albert Hoffsten
Albert Hoffsten

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ALBERT HOFFSTEN (1887-1927): Kvinnoporträtt, signerad o daterad A Hoffsten 03, olja på duk, ca 52x42 cm

414558

2016-10-23