Karmstol
2016-10-23
414568
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
KARMSTOLAR, 1 par, 1900-talet andra hälft, Louis XV-stil, skuren dekor, klädd i Estrid Ericson Elefant, sitthöjd ca 43 cm
Slitage, färgbortfall