Leif-Erik Nygårds 5 fotoprint

Leif-Erik Nygårds 5 fotoprint
Leif-Erik Nygårds 5 fotoprint
Leif-Erik Nygårds 5 fotoprint
Leif-Erik Nygårds 5 fotoprint
Leif-Erik Nygårds 5 fotoprint
Leif-Erik Nygårds 5 fotoprint
Leif-Erik Nygårds 5 fotoprint
Leif-Erik Nygårds 5 fotoprint
Leif-Erik Nygårds 5 fotoprint
Leif-Erik Nygårds 5 fotoprint

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LEIF-ERIK NYGÅRDS (född 1939), 5 fotoprint, svenska landskapsbilder, monterade på pannå och aluminiumplåt, osignerade, ca 80 x 114 cm

INFORMATION: Leif-Erik Nygårds fotograferade ett antal svenska landskapsbilder i begränsad upplaga på uppdrag av SJ, vars huvudkontor dessa 5 fotoprint kommer ifrån.

Enstaka smärre skador

414569

2016-10-23