Bokstöd Art Deco

Bokstöd Art Deco
Bokstöd Art Deco
Bokstöd Art Deco
Bokstöd Art Deco
Bokstöd Art Deco
Bokstöd Art Deco

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BOKSTÖD, 1 par, grönpatinerad gips, Art Deco, 1920/30-tal, i form av poserande kvinnor, höjd ca 25 cm

Nagg, slitage

414574

2016-10-23