Del Pezzo Tema

Del Pezzo Tema
Del Pezzo Tema
Del Pezzo Tema
Del Pezzo Tema
Del Pezzo Tema
Del Pezzo Tema
Del Pezzo Tema
Del Pezzo Tema
Del Pezzo Tema
Del Pezzo Tema
Del Pezzo Tema
Del Pezzo Tema
Del Pezzo Tema
Del Pezzo Tema

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LUCIO DEL PEZZO (1933): Östermalm suite, 1972, komplett mapp med 5 serigrafier samt akvarell, signerade IV/V, edition Sonet Stockholm, bladstorlek 64x50

Ingår i auktionen Grafik&Skulptur

414575

2016-10-23