Grötskål Gustavsberg

Grötskål Gustavsberg
Grötskål Gustavsberg
Grötskål Gustavsberg
Grötskål Gustavsberg
Grötskål Gustavsberg
Grötskål Gustavsberg
Grötskål Gustavsberg
Grötskål Gustavsberg

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GRÖTSKÅL, flitntgods, 1900-talets första hälft, Gustavsberg, med dekor av tomtar, höjd ca 20 cm

Dekorslitage, smärre glasyrkrackeleringar

414589

2016-10-28