Estrid Ericson tillskriven väggspegel

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

6 000 SEK

ESTRID ERICSON, tillskriven, spegel, Svenskt Tenn, förgylld och röd textilram, 158 x 50 cm

Smärre dekorskador och slitage

414593

2016-10-23