Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FÅTÖLJER, 1 par, STOLAR, 1 par, 1930-tal, grönlackade, skyltmärkta Carl Johanssons Möbleringsaffär, sitthöjd 43 resp 48 cm
Ytslitage
414594
2016-10-23
Gör en kostnadsfri värdering här