Allmogeskåp

Allmogeskåp
Allmogeskåp
Allmogeskåp
Allmogeskåp
Allmogeskåp
Allmogeskåp
Allmogeskåp
Allmogeskåp
Allmogeskåp
Allmogeskåp
Allmogeskåp
Allmogeskåp

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SKÅP, allmoge, med lådor, rödmålat, daterad 1821, höjd 208, 108x48 cm

slitage

414598

2016-10-23