Glasmästarspegel,

Glasmästarspegel,
Glasmästarspegel,

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

GLASMÄSTARSPEGEL, 1800-tal, målad dekor, höjd 69x40 cm

Skador sidoglas saknas

414601

2016-10-23