Bord med låda och skåp

Bord med låda och skåp
Bord med låda och skåp
Bord med låda och skåp
Bord med låda och skåp
Bord med låda och skåp
Bord med låda och skåp
Bord med låda och skåp
Bord med låda och skåp
Bord med låda och skåp
Bord med låda och skåp

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MÖSSBORD med skåp och låda, 1800-tal, bemålat med trären skiva, höjd 77, 83x70 cm

Skador

414603

2016-10-23