Lionel tågset

Lionel tågset
Lionel tågset
Lionel tågset
Lionel tågset
Lionel tågset
Lionel tågset

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LIONEL TÅGSET, spår 1, omkring 1950-tal, bestående av ånglok märkt i botte LIONEL "027", 4 vagnar, diverse räls och tranformator, vägbom

Funktioner ej testade, diverse skador

414608

2016-10-23