Engelsk byrå mahogny

Engelsk byrå mahogny
Engelsk byrå mahogny
Engelsk byrå mahogny
Engelsk byrå mahogny
Engelsk byrå mahogny
Engelsk byrå mahogny
Engelsk byrå mahogny
Engelsk byrå mahogny

Klubbat för:

7 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BYRÅ, 1900-talets andra hälft, England, mahogny, mässingsdetaljer, 5 lådor, höjd 81, 71x23 cm

Bruksslitage

414611

2016-10-25