Joan Miro Tema
Klubbat för:
8 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
JOAN MIRO (1893-1983): Komposition, ur sviten Homenatge à Joan Prats, 1971, litografi, signerad samt numrerad XXI/XXV, bildmått ca 54x75 cm, oramad
Litografi . Litteratur: Mourlot 708
Ingår i auktionen Grafik&Skulptur
bladets ytterkant något gulnad
414618
2016-10-23