Joan Miro Tema

Joan Miro Tema
Joan Miro Tema

Klubbat för:

8 800 SEK

Utropspris

8 000 SEK

JOAN MIRO (1893-1983): Komposition, ur sviten Homenatge à Joan Prats, 1971, litografi, signerad samt numrerad XXI/XXV, bildmått ca 54x75 cm, oramad

Litografi . Litteratur: Mourlot 708

Ingår i auktionen Grafik&Skulptur

bladets ytterkant något gulnad

414618

2016-10-23