Skåp nyrenässans

Skåp nyrenässans
Skåp nyrenässans
Skåp nyrenässans
Skåp nyrenässans
Skåp nyrenässans
Skåp nyrenässans
Skåp nyrenässans
Skåp nyrenässans
Skåp nyrenässans
Skåp nyrenässans
Skåp nyrenässans
Skåp nyrenässans
Skåp nyrenässans
Skåp nyrenässans
Skåp nyrenässans
Skåp nyrenässans

Klubbat för:

18 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

SKÅP, nyrenässans, 1800-talets slut, rikt skulpterad, tvådelat, höjd ca 167, 129x50 cm

Smärre skador, listdel saknas, skåpet låst, nyckel saknas

414620

2016-10-24