Klubbat för:
18 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
SKÅP, nyrenässans, 1800-talets slut, rikt skulpterad, tvådelat, höjd ca 167, 129x50 cm
Smärre skador, listdel saknas, skåpet låst, nyckel saknas
414620
2016-10-24
Gör en kostnadsfri värdering här