Notställ 1800-talets andra hälft

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

NOTSTÄLL, 1800-talets andra hälft, svärtat trä, skuren dekor, med motiv av Mozart, höj- och sänkbart

Smärre slitage, lagningar

414621

2016-10-23