Matbord

Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord

Klubbat för:

10 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

PAOPLO PIVA, matbord, "Athos", B&B Italia, formgivet av Paolo Piva, svartlaserad ek och förnicklat stål, höjd 73, 100x250, iläggsskiva 65 cm

Slitage, ytskador

414626

2016-10-23