Klubbat för:
1 800 SEK
1 500 SEK
RUNE JANSSON (1918-2014):"Vitblomma i kanten", signerad och daterad Rune Jansson 59, olja på duk, etikettmärkt Gummesons utställning 1960, ca 34x25 cm
414637
2016-10-25