Rune Jansson oljemålning

Rune Jansson oljemålning
Rune Jansson oljemålning
Rune Jansson oljemålning
Rune Jansson oljemålning
Rune Jansson oljemålning
Rune Jansson oljemålning

Klubbat för:

1 800 SEK

1 500 SEK

RUNE JANSSON (1918-2014):"Vitblomma i kanten", signerad och daterad Rune Jansson 59, olja på duk, etikettmärkt Gummesons utställning 1960, ca 34x25 cm

414637

2016-10-25