Vägglampetter slipat glas funkis

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VÄGGLAMPETTER, 1 par, 1930/40-tal, slipat glas med dekor av fiskar och kvinnofigurer, höjd ca 27 cm

Enstaka nagg, originalfästen med skruvar medföljer

414648

2016-10-23