Märklin lok och vagnar spår Ho

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MÄRKLIN LOK OCH VAGNAR, spår Ho, bestående av disellok 3060, ånglok 3000, elektrisktlok 3001, samt set med elektrisktlok 3035, tre vagnar och räls.

Slitage, kartonger med skador

414650

2016-10-24