Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MÄRKLIN LOK OCH VAGNAR, spår Ho, bestående av disellok 3060, ånglok 3000, elektrisktlok 3001, samt set med elektrisktlok 3035, tre vagnar och räls.
Slitage, kartonger med skador
414650
2016-10-24
Gör en kostnadsfri värdering här