Victor Forsell oljemålning

Victor Forsell oljemålning
Victor Forsell oljemålning
Victor Forsell oljemålning
Victor Forsell oljemålning
Victor Forsell oljemålning
Victor Forsell oljemålning

Klubbat för:

8 800 SEK

Utropspris

8 000 SEK

VICTOR FORSELL (1846-1931), skärgårdslandskap, signerad Victor Forsell, olja på pannå, bär på baksidan äldre lapp, möjligen från en katalogtext, dagermått ca 27,5 x 33 cm.

414672

2016-10-24