Klubbat för:
8 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
VICTOR FORSELL (1846-1931), skärgårdslandskap, signerad Victor Forsell, olja på pannå, bär på baksidan äldre lapp, möjligen från en katalogtext, dagermått ca 27,5 x 33 cm.
414672
2016-10-24
Gör en kostnadsfri värdering här