Klubbat för:
3 800 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
ANDERS ZORN (1860-1920): Brudtärnan, 1905, signerad Zorn, etsning, ca 14,9x19,8 cm
LITTERATUR: Hjert & Hjert 204
Zustandsbeschreibung
Ej examinerad ur ram, gulnad, fläck
414676
2016-10-24
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner