Anders Zorn etsning

Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning

Klubbat för:

3 800 SEK

Schätzwert

3 000 SEK

Beschreibung

ANDERS ZORN (1860-1920): Brudtärnan, 1905, signerad Zorn, etsning, ca 14,9x19,8 cm
LITTERATUR: Hjert & Hjert 204

Zustandsbeschreibung

Ej examinerad ur ram, gulnad, fläck

414676

2016-10-24