Per Hilding Perjons oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

PER HILDING PERJONS (1911-98): Innan badet, signerad och daterad Perjons -68, olja på duk, 60x50 cm

414678

2016-10-24