Sängmöbler i teak

Sängmöbler i teak
Sängmöbler i teak
Sängmöbler i teak
Sängmöbler i teak
Sängmöbler i teak
Sängmöbler i teak
Sängmöbler i teak
Sängmöbler i teak

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SÄNGMÖBLER 2 st, bestående av: byrå samt bord, 1950/60-tal, teak och svärtat trä, draghandtag i mässing, etikettmärkta Gyllensvaans möbler Kättilstorp, höjd 68, 50x35 cm resp 52, 45x30 cm

Ytskador

414706

2016-10-24