Fåtöljer
2016-10-24
414724
| Klubbat belopp | 9 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FÅTÖLJER, 1 par, fanérade med mahogny, 1900-talets första hälft, sitthöjd ca 40 cm
Slitage