Anton Genberg oljemålning

Anton Genberg oljemålning
Anton Genberg oljemålning
Anton Genberg oljemålning
Anton Genberg oljemålning
Anton Genberg oljemålning
Anton Genberg oljemålning

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

ANTON GENBERG (1862-1939):Vinterlandskap med byggnader, signerad A Genberg, olja på duk, 55 x73 cm

Handskrift som intyg a tergo

414738

2016-10-24