Byrå teak 1950-tal
2016-10-24
414768
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BYRÅ, teak, 1950-tal, dörrpar med innevarande schatull, höjd 70, 80x41 cm
Visst slitage