Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TEKANNA, porslin, Kina, Kangxi (1662-1722), dekor av uppställda ting i underglasyrblått, höjd ca 18 cm, längd ca 28 cm
Locket med omfattande lagningar/skador, pipen senare samt i metall
414782
2016-10-24
Gör en kostnadsfri värdering här