Stellan Mörner oljemålning

Stellan Mörner oljemålning
Stellan Mörner oljemålning
Stellan Mörner oljemålning
Stellan Mörner oljemålning
Stellan Mörner oljemålning
Stellan Mörner oljemålning

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

STELLAN MÖRNER (1896-1979): Landskap med kyrka, signerad SM, olja på duk, ca 23x32 cm.

414806

2016-10-25