Lennart Rodhe färglitografi

Lennart Rodhe färglitografi
Lennart Rodhe färglitografi

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LENNART RODHE (1916-2005): Komposition, signerad och daterad Lennart Rodhe 1958, 42/50, färglitografi ca 19x30 cm

Gulnad

414807

2016-10-25