Kustmotiv oljemålning

Kustmotiv oljemålning
Kustmotiv oljemålning
Kustmotiv oljemålning
Kustmotiv oljemålning
Kustmotiv oljemålning
Kustmotiv oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Kustbild, signerad, olja på duk, 15,5x51 cm

Krackeleringar

414810

2016-10-24