Sve X:et Erixon blandteknik

Sve X:et Erixon blandteknik
Sve X:et Erixon blandteknik
Sve X:et Erixon blandteknik
Sve X:et Erixon blandteknik

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SVEN X:ET ERIXSON (1899-1970): "Ensamhet", signerad och daterad Sven Erixon 65, blandteknik, med dedikation, 34x26 cm

414811

2016-10-25