Klubbat för:
800 SEK
1 500 SEK
LJUSSTAKAR, 1 par, nysilver, Frankrike, Paris, Christofle, 1800-tal, dekor av pärlstav, höjd ca 24 cm
Försilvringen med slitage
414822
2016-10-24