Ljusstakar Christofle Paris

Ljusstakar Christofle Paris
Ljusstakar Christofle Paris
Ljusstakar Christofle Paris
Ljusstakar Christofle Paris
Ljusstakar Christofle Paris
Ljusstakar Christofle Paris

Klubbat för:

800 SEK

1 500 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, nysilver, Frankrike, Paris, Christofle, 1800-tal, dekor av pärlstav, höjd ca 24 cm

Försilvringen med slitage

414822

2016-10-24