Klubbat för:
7 000 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
GUNNAR BRUSEWITZ (1924-2004): Älgar på åker, blandteknik, signerad och daterad 1969, 27x22 cm
Zustandsbeschreibung
414826
2016-10-25
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner