Bordslampa

Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSLAMPA, mässing samt skinn, 1900-talets mitt, totalhöjd ca 63 cm

Slitage

414828

2016-10-24