Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BORDSLAMPA, mässing samt skinn, 1900-talets mitt, totalhöjd ca 63 cm
Slitage
414828
2016-10-24
Gör en kostnadsfri värdering här