Robert Thegerström

Robert Thegerström
Robert Thegerström
Robert Thegerström
Robert Thegerström

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ROBERT THEGERSTRÖM (1857-1919): Seglare, signerad Robert Thegerström, 1913, etsning, 24x16,5 cm

Gulnader, med dedikation

414829

2016-10-24