Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OLLE NORDBERG (1905-1986): Landskap, signerad och daterad Olle Nordberg -43, olja på pannå, ca 29x39 cm
414832
2016-10-24
Gör en kostnadsfri värdering här